İNEBOLU KERESTE - İNŞAATLIK KERESTE, KÖKNAR, ÇAM, KÖKNAR KALAS, ÇAM KALAS, DIŞ CEPHE

İNEBOLU KERESTE
İNEBOLU KERESTE: Home KURUMSAL FİRMAMIZ HAKKINDA

HAKKIMIZDA

e-Posta Yazdır PDF

 

İnebolu Kereste, 60 yılı aşkın deneyimiyle dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisiyle Orman Ürünleri Kereste Sektöründeki güçlü stok yapısıyla iç ve dış pazarların değişken isteklerine yüksek kaliteli, ergonomik, dayanıklı, estetik, hızlı teslim ve uygun fiyatlı farklı kategorideki birçok ürün ve markaların satışı yanısıra modüler mobilya gibi mimari projelere toplu ve seri işlere çok büyük kolaylıklar sağlayan üreticiler için hem zaman hem kazançlı üretimler yapan; en son teknolojideki ebatlama, bantlama tesisiylede tam bir entegre kuruluştur.

Son Güncelleme ( Salı, 16 Ekim 2012 10:37 )  

AHŞAP DIŞ CEPHE

AHŞAP DIŞ CEPHE

Malzeme boyutlari ve özelliklerinin belirlenmesi Malzemenin seçilmesi ve tedarik edilmesi için öncelikle ihtiyacin belirlenmesi gerekir. Restorasyon yapilarinda, projelerde görünüs üzerinden veya varsa cephe detayi üzerinden yapilacak ölçüm ile yali binisinin genisligini tespit etmek gerekir. Genislik tespit edildigi takdirde ikinci adim olarak malzeme kalinligi belirlenir.

EMPRENYE

EMPRENYE

 

Ahşap emprenyesi malzemenin dış ortamlardaki kullanım ömrünü artırmaya yönelik yapılan işlemdir. Daldırma yöntemi, fırça ve ya bez ile sürme yöntemi, vakum - basınç , vak - vak gibi çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Ancak en etkili emprenye yöntemi vakum - basınç yöntemidir. Bu yöntemde ahşap malzeme basınçlı