İNEBOLU KERESTE - İNŞAATLIK KERESTE, KÖKNAR, ÇAM, KÖKNAR KALAS, ÇAM KALAS, DIŞ CEPHE

İNEBOLU KERESTE
İNEBOLU KERESTE: Home KURUMSAL KALİTE POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

e-Posta Yazdır PDF

 

Ürünlerde ve hizmette tam kalite anlayışıyla % 100 Müşteri Memnuniyeti. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı hizmet. Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek. En son teknoloji ışığında üretim hizmetleri. Sıfır fire ve ziyanı ortadan kaldırarak ürün ve hizmetleri en düşük maliyetle üretmek. Her proje özelinde, ihtiyaçlar doğrultusunda ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.

Son Güncelleme ( Salı, 16 Ekim 2012 10:37 )  

AHŞAP DIŞ CEPHE

AHŞAP DIŞ CEPHE

Malzeme boyutlari ve özelliklerinin belirlenmesi Malzemenin seçilmesi ve tedarik edilmesi için öncelikle ihtiyacin belirlenmesi gerekir. Restorasyon yapilarinda, projelerde görünüs üzerinden veya varsa cephe detayi üzerinden yapilacak ölçüm ile yali binisinin genisligini tespit etmek gerekir. Genislik tespit edildigi takdirde ikinci adim olarak malzeme kalinligi belirlenir.

EMPRENYE

EMPRENYE

 

Ahşap emprenyesi malzemenin dış ortamlardaki kullanım ömrünü artırmaya yönelik yapılan işlemdir. Daldırma yöntemi, fırça ve ya bez ile sürme yöntemi, vakum - basınç , vak - vak gibi çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Ancak en etkili emprenye yöntemi vakum - basınç yöntemidir. Bu yöntemde ahşap malzeme basınçlı